Nowości:

Artykuły dla psów

Pies w mieszkaniu – sprawdź, w jaki sposób wpływa na rozwój młodych ludzi?
Posiadanie psa zapewnia dużo korzyści dla dziecka. Rozwija w nim wrażliwość, ochota opiekowania się słabszymi, odpowiedzialność. Mimo to jak donoszą najnowsze badania jest z tego jeszcze jeden nadzwyczaj ważny pożytek. A mianowicie obecność pieska w domu sprawia, iż niemowlęta nie mają żadnych problemów z oddychaniem oraz różnorodnymi infekcjami. Oprócz tego, w jaki sposób donoszą badania wykonane na fińskich dzieciach, te, które wychowywały się w towarzystwie psów mają znacznie większą odporność jeżeli chodzi o infekcje uszu, kaszel lub katar. Ważne jest także to, iż nie wymagały one częstego użytkowania antybiotyków aniżeli dzieci, które tych czworonogów nie posiadały. Eksperci uważają zgodnie, że wszelki kurz, brud oraz alergeny, które przenoszą zwierzęta, nie są groźne dla systemu immunologicznego dzieci. Gdyż mikroorganizmy przenoszone przez czworonoga do domu powodują prędsze dojrzewanie układu immunologicznego dziecka. Co więcej mają na nie pomocny wpływ – dlatego sprawdź akwarium. Rodzice dzieci objętych badaniem wskazują również, iż ich potomstwo prędzej dochodziło do siebie w trakcie schorzenia. Zmniejszyła się ich również zachorowalność na infekcję uszu.

Teksty:

  • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet Warszawa przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!
  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • radiowy oraz szybki bezprzewodowy internet krzeszów telefon voip
  • Nasza pralnia oferuje pranie dywanów i wykładzin metodą na wskroś w kąpieli wodnej. Zajmujemy się również czyszczeniem tapicerki samochodowej i domowej w Lublinie.
  • tanie noclegi blisko morza noclegi Krynica Morska baza noclegowa nad morzem